Je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

18. marca 2019, rudo, Nezaradené

Ľudí by sme mali posudzovať nie podľa ich rečí ale podľa ich skutkov! Pozrime sa aké sú reči a aké sú skutky JUDr. Šefčoviča, momentálne kresťana, ktorý bojuje proti LGBTI a migrácii. „Momentálne kresťana“ preto, lebo JUDr. Šefčovič chcel byť pred rokom 1989 komunistom, po revolúcii sa stal demokratom, keď sa pred asi 15 rokmi dostal do Bruselu za rozprávkový plat stal sa z neho socialista a dnes je kresťan. Ako „kresťan“ sa vyjadruje proti LGBTI, proti migrantom a vedie podobné ľúbivé reči. Pozrime sa ale aké sú jeho skutočné činy.

Na tomto odkaze  https://www.pes.eu/en/about-us/the-party/congress/lisbon-2018/ európski socialisti informujú o svojom kongrese v decembri 2018, čiže len pred 3 mesiacmi! Zároveň sú na stránke odkazy na kongresom prijaté rezolúcie v piatich jazykoch, takže si ich každý môže prečítať v jazyku, ktorý ovláda.

 

V tomto programe kongresu – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/2018-PES-Congress-Programme-7-8-December-2018_.pdf_2063069299.pdf na strane 2. sa hneď 2x píše, že vystúpil Maros Sefcovic ako hlavný koordinátor prijatých rezolúcií. Takže nebol nejaký radový člen, ktorý pracoval na rezolúciách, ale hneď hlavný koordinátor. A čože sa to v tých rezolúciách hlása? Tak napríklad táto rezolúcia – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Migration_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf o migračnej politike. Ale okrem toho sa na strane 7 píše aj o „ochrane práv …. ľudí z LGBTI komunity.“

Ďalší dokument – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Women_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf je napríklad o gender agende.

A tak by sme mohli pokračovať.

 

Ľudí by sme nemali posudzovať podľa ich sľubov ale podľa ich činov! Je alebo nie je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

 

Čaputová je svätica v porovnaní so Šefčovičom.