Založ si blog

Drahí maďarskí voliči, hlas Bugárovi je hlas Ficovi a slovenskej veľkoburžoázii

Bugára pokladám za najinteligentnejšieho a zároveň najfalošnejšieho politika na Slovensku. Žiaľbohu jeho inteligencia je úplne nanič, dokonca je škodlivá, keďže je nepoužíva v prospech občanov ale najmä v prospech seba. Presne 30 rokov sa pretŕča v parlamente a takmer celú túto dobu dokázal voličov dokonale klamať o svojom charaktere, či skôr bezcharaktere. V podstate mal aj šťastie, pretože tí najhorší zlodeji ho dlho nebrali do vlády a tak jeho bezcharakternosť zostávala dlho skrytá.

V rokoch 1990 až 1998 pôsobil ako poslanec ale jeho strana Magyar Kereszténydemokrata Mozgalom nevládla. V tých rokoch vládol najmä Mečiar a jeho HZDS spolu s SNS a neskôr so Združením robotníkov Slovenska. Tieto strany mali dosť hlasov a nepotrebovali Bugárovu pomoc na mega okrádanie pod názvom privatizácia a na vytvorenie slovenskej kapitálotvornej vrstvy, čiže prvej slovenskej veľkoburžoázie.

V rokoch 1998 až 2006 sa Bugár dostal ku korytu. Počas dvoch Dzurindových vlád presakovali správy o korupčnom správaní nominantov jeho Magyar Koalíció Pártja ale nič závažného. Ale keďže podľa neskôr odhaleného spisu Gorila, v tom čase vládne strany brali provízie z predaja štátnych podnikov, je pravdepodobné, že aj Bugár si prišiel na svoje. Ale ani Gorila Bugára priamo nekompromituje a tak si zachoval povesť slušného človeka.

V rokoch 2006 až 2010 vládli Smer, SNS a HZDS. Bugár mal záujem ísť ku korytu, presiakli informácie, že rokoval o vstupe do vlády, ale tieto tri najzlodejskejšie slovenské stany mali dosť poslancov na zostavenie vlády a nepotrebovali sa deliť o lup s niekým ďalším. A tak Bugár nechtiac opäť ostal za dobrého.

V rokoch 2010 až 2012 sa opäť dostal ku korytu, keď sa jeho nová strana Most-Híd stala súčasťou vlády Radičovej. Za toto obdobie nemala Bugárová strana žiadny veľký korupčný škandál a tak Bugárovi naďalej ostávala povesť slušného.

V rokoch 2012 až 2016 mal Smer toľko poslancov, že vládol úplne sám a o lúpenie sa nemusel s nikým deliť.

Pravda o Bugárovi ale vyšla najavo až po voľbách v roku 2016. Dlhé roky mal suchoty, nebol pri koryte v rokoch 2006 – 2010 a 2012 – 2016 a preto sa chcel dostať do vlády stoj čo stoj. A tak po voľbách v roku 2016 „prevrátil“ kabát a spojil sa so Smerom a dokonca so Slovenskou národnou stranou! V skutočnosti žiadny kabát neprevrátil, vždy chcel byť pri koryte, ale zhodou okolností mali v spomínaných rokoch slovenské zlodejské strany dosť hlasov a tak sa s ním nechceli a nemuseli deliť o lup. To že mu väčšinou išlo iba o vlastný prospech odhalilo aj zistenie, že vo veľkom lacno nakupoval pozemky pod ktorými sa mal stavať obchvat Bratislavy. Tieto pozemky potom s mnohonásobným ziskom predal.

O tom, že v roku 2016 musel byť vopred dohodnutý o zostavený vlády s Ficom a Dankom svedčí nielen to s akou rýchlosťou sa táto vláda vytvorila, ale svedčí o tom aj Kočnerova komunikácia s Glváčom. Kočner hneď po voľbách tušil, že Bugár pôjde so Smerom a Slovenskou národnou stranou, keď Glváčovi píše: „Som zvedavý ako toto dopadne. Ja myslím, že Smer, Most, SNS a 5 utečencov zo Siete. Síce Béla dnes robil tanečky ale inak ani nemôže. O týždeň povie že „Kotleba“ a bude súhlasiť. Ja inú možnosť nevidím.“

Teraz Bugár tvrdí, že so Smerom druhý krát do vlády nepôjde. Drahí maďarskí voliči nedajte sa oklamať Bugárovou bezcharakternou inteligenciou. Aj pred voľbami v roku 2016 Most-Hídácky reklamný slogan hlásal: „Viete si predstaviť vládu bez Smeru? My áno.“ A nakoniec v záujme „stability“, stability kradnutia do vlády so Smerom a dokonca i so Slovenskou národnou stranou išiel. Po dlhoročných skúsenostiach so Smerom a Slovenskou národnou stranou vedel veľmi dobre, že s týmito dvomi stranami je stabilita kradnutia istotou, akože Zem obieha okolo slnka.

Nie, ľudia si nezaslúžia istotu a stabilitu, istotu a stabilitu kradnutia, a preto drahí maďarskí voliči nedajte svoj hlas falošnému Bugárovi a jeho prostredníctvom Ficovi. To už ho môžete dať Ficovi priamo, nebude v tom rozdiel. A slovenská smerácka a SNSácka veľkoburžoázia by sa vášmu hlasu potešila.

Hurá, už nemusíme ísť voliť

26.02.2020

Za prvé: včera Národná rada odmietla Istambulský dohovor. Takže najdôležitejší problém Slovenska sme vyriešili a preto už nemusíme isť voliť. Za druhé: eSSetácky softvér má už aj tak spočítané výsledky, tak načo ísť voliť, bola by to čistá strata času.

Ospravedlňujem sa za svoju sprostosť, za článok v ktorom píšem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku

17.02.2020

Vážení čitatelia a čitateľky blogov, veľmi sa vám ospravedlňujem za svoju sprostosť, za svoj predchádzajúci článok v ktorom písem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku. Pretože môj článok je nepravdiví. Ani keby sme mali 20 000 Matovičov nebudeme sa mať ako vo Švajčiarsku. Lebo na Slovensku platí, parafrázujúc Matku Terezu, že chudobní sú [...]

Keby sme tak mali 10 000 Matovičov

14.02.2020

Keby sme tak mali 10 000 Matovičov, žijeme si ako vo Švajčiarsku. Matovič tvrdil, že počas svojej dlhoročnej podnikateľskej činnosti odviedol Slovenskej republike na daniach a odvodoch 500 000 000 Sk /pozrite čas 25:20 vo videu na https://www.aktuality.sk/clanok/537555/matovic-reagoval-na-hrozbu-12-rocnej-basy-zaplatil-som-vsetko/ . Tá suma sa iste blíži pravde, keďže sa [...]

Gábor Grendel

Grendel podal podnet na advokáta, ktorý si mal objednať jeho diskreditáciu

30.03.2020 17:56

Tá sa mala udiať v súvilslosti s voľbami v Bratislave-Starom Meste.

byt, zlodej, lupič, vlámačka, vlámanie sa

Z múzea ukradli obraz van Gogha

30.03.2020 17:35

Cena diela Jarná záhrada nie je zatiaľ známa.

200218a-008

Kríza-nekríza. NATO je väčšie

30.03.2020 17:24

Severoatlantická aliancia sa zaokrúhlila na tridsiatke. Vo svojich radoch privítala Severné Macedónsko.

SR Košice koronavírus situácia ľudia služby obchody KEX

Obchodníci :V pondelok sa pred mnohými obchodmi tvorili značné rady

30.03.2020 17:19

Za najproblematickejšie opatrenie považujú reguláciu zákazníkov pri vstupe.

rudo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 28870x
Priemerná čítanosť článkov: 3208x

Autor blogu

Kategórie