Založ si blog

Je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

Ľudí by sme mali posudzovať nie podľa ich rečí ale podľa ich skutkov! Pozrime sa aké sú reči a aké sú skutky JUDr. Šefčoviča, momentálne kresťana, ktorý bojuje proti LGBTI a migrácii. „Momentálne kresťana“ preto, lebo JUDr. Šefčovič chcel byť pred rokom 1989 komunistom, po revolúcii sa stal demokratom, keď sa pred asi 15 rokmi dostal do Bruselu za rozprávkový plat stal sa z neho socialista a dnes je kresťan. Ako „kresťan“ sa vyjadruje proti LGBTI, proti migrantom a vedie podobné ľúbivé reči. Pozrime sa ale aké sú jeho skutočné činy.

Na tomto odkaze  https://www.pes.eu/en/about-us/the-party/congress/lisbon-2018/ európski socialisti informujú o svojom kongrese v decembri 2018, čiže len pred 3 mesiacmi! Zároveň sú na stránke odkazy na kongresom prijaté rezolúcie v piatich jazykoch, takže si ich každý môže prečítať v jazyku, ktorý ovláda.

 

V tomto programe kongresu – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/2018-PES-Congress-Programme-7-8-December-2018_.pdf_2063069299.pdf na strane 2. sa hneď 2x píše, že vystúpil Maros Sefcovic ako hlavný koordinátor prijatých rezolúcií. Takže nebol nejaký radový člen, ktorý pracoval na rezolúciách, ale hneď hlavný koordinátor. A čože sa to v tých rezolúciách hlása? Tak napríklad táto rezolúcia – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Migration_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf o migračnej politike. Ale okrem toho sa na strane 7 píše aj o „ochrane práv …. ľudí z LGBTI komunity.“

Ďalší dokument – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Women_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf je napríklad o gender agende.

A tak by sme mohli pokračovať.

 

Ľudí by sme nemali posudzovať podľa ich sľubov ale podľa ich činov! Je alebo nie je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

 

Čaputová je svätica v porovnaní so Šefčovičom.

 

Hurá, už nemusíme ísť voliť

26.02.2020

Za prvé: včera Národná rada odmietla Istambulský dohovor. Takže najdôležitejší problém Slovenska sme vyriešili a preto už nemusíme isť voliť. Za druhé: eSSetácky softvér má už aj tak spočítané výsledky, tak načo ísť voliť, bola by to čistá strata času.

Drahí maďarskí voliči, hlas Bugárovi je hlas Ficovi a slovenskej veľkoburžoázii

19.02.2020

Bugára pokladám za najinteligentnejšieho a zároveň najfalošnejšieho politika na Slovensku. Žiaľbohu jeho inteligencia je úplne nanič, dokonca je škodlivá, keďže je nepoužíva v prospech občanov ale najmä v prospech seba. Presne 30 rokov sa pretŕča v parlamente a takmer celú túto dobu dokázal voličov dokonale klamať o svojom charaktere, či skôr bezcharaktere. [...]

Ospravedlňujem sa za svoju sprostosť, za článok v ktorom píšem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku

17.02.2020

Vážení čitatelia a čitateľky blogov, veľmi sa vám ospravedlňujem za svoju sprostosť, za svoj predchádzajúci článok v ktorom písem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku. Pretože môj článok je nepravdiví. Ani keby sme mali 20 000 Matovičov nebudeme sa mať ako vo Švajčiarsku. Lebo na Slovensku platí, parafrázujúc Matku Terezu, že chudobní sú [...]

petičné hárky, referendum, predčasné voľby,

Referendum v septembri, voľby v marci. Ak dá zelenú Ústavný súd a voliči

16.05.2021 08:30

Referendum o skrátení volebného obdobia preskúma Ústavný súd. Ak mu dá zelenú, môže byť už v septembri. Voľby by vychádzali na marec budúceho roka.

Očkovanie v nemeckom Quedlinburgu

ONLINE: Po očkovaní prudko klesajú počty nakazených aj úmrtí

16.05.2021 08:00

Talianska štúdia ukázala, že päť týždňov po prvej dávke vakcíny sa výrazne zlepšila situácia s koronavírusom.

Izrael, Palestínčania, armáda, útok, raketový, ofenzíva

Izrael zaútočil na dom šéfa Hamasu

16.05.2021 07:50

Izraelská armáda v nedeľu informovala, že zaútočila na dom, v ktorom žije vodca radikálneho hnutia Hamas v Pásme Gazy Jahjá Sinvár.

Veža snov, Štrbské pleso

Vyhliadková Veža snov na Štrbskom plese. Atrakcia alebo železná obluda?

16.05.2021 07:30

Náučno-vyhliadková veža na Štrbskom plese je od svojho začiatku rozporuplná. Petíciu proti jej výstavbe v roku 2019 podpísalo viac ako osemtisíc ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 32152x
Priemerná čítanosť článkov: 3572x

Autor blogu

Kategórie