Založ si blog

Je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

Ľudí by sme mali posudzovať nie podľa ich rečí ale podľa ich skutkov! Pozrime sa aké sú reči a aké sú skutky JUDr. Šefčoviča, momentálne kresťana, ktorý bojuje proti LGBTI a migrácii. „Momentálne kresťana“ preto, lebo JUDr. Šefčovič chcel byť pred rokom 1989 komunistom, po revolúcii sa stal demokratom, keď sa pred asi 15 rokmi dostal do Bruselu za rozprávkový plat stal sa z neho socialista a dnes je kresťan. Ako „kresťan“ sa vyjadruje proti LGBTI, proti migrantom a vedie podobné ľúbivé reči. Pozrime sa ale aké sú jeho skutočné činy.

Na tomto odkaze  https://www.pes.eu/en/about-us/the-party/congress/lisbon-2018/ európski socialisti informujú o svojom kongrese v decembri 2018, čiže len pred 3 mesiacmi! Zároveň sú na stránke odkazy na kongresom prijaté rezolúcie v piatich jazykoch, takže si ich každý môže prečítať v jazyku, ktorý ovláda.

 

V tomto programe kongresu – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/2018-PES-Congress-Programme-7-8-December-2018_.pdf_2063069299.pdf na strane 2. sa hneď 2x píše, že vystúpil Maros Sefcovic ako hlavný koordinátor prijatých rezolúcií. Takže nebol nejaký radový člen, ktorý pracoval na rezolúciách, ale hneď hlavný koordinátor. A čože sa to v tých rezolúciách hlása? Tak napríklad táto rezolúcia – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Migration_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf o migračnej politike. Ale okrem toho sa na strane 7 píše aj o „ochrane práv …. ľudí z LGBTI komunity.“

Ďalší dokument – https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/Resolution_Women_MR_NoCrops.pdf_2063069299.pdf je napríklad o gender agende.

A tak by sme mohli pokračovať.

 

Ľudí by sme nemali posudzovať podľa ich sľubov ale podľa ich činov! Je alebo nie je Šefčovič hlavný európsky koordinátor migrácie, LGBTI a gender agendy?

 

Čaputová je svätica v porovnaní so Šefčovičom.

 

Hurá, už nemusíme ísť voliť

26.02.2020

Za prvé: včera Národná rada odmietla Istambulský dohovor. Takže najdôležitejší problém Slovenska sme vyriešili a preto už nemusíme isť voliť. Za druhé: eSSetácky softvér má už aj tak spočítané výsledky, tak načo ísť voliť, bola by to čistá strata času.

Drahí maďarskí voliči, hlas Bugárovi je hlas Ficovi a slovenskej veľkoburžoázii

19.02.2020

Bugára pokladám za najinteligentnejšieho a zároveň najfalošnejšieho politika na Slovensku. Žiaľbohu jeho inteligencia je úplne nanič, dokonca je škodlivá, keďže je nepoužíva v prospech občanov ale najmä v prospech seba. Presne 30 rokov sa pretŕča v parlamente a takmer celú túto dobu dokázal voličov dokonale klamať o svojom charaktere, či skôr bezcharaktere. [...]

Ospravedlňujem sa za svoju sprostosť, za článok v ktorom píšem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku

17.02.2020

Vážení čitatelia a čitateľky blogov, veľmi sa vám ospravedlňujem za svoju sprostosť, za svoj predchádzajúci článok v ktorom písem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku. Pretože môj článok je nepravdiví. Ani keby sme mali 20 000 Matovičov nebudeme sa mať ako vo Švajčiarsku. Lebo na Slovensku platí, parafrázujúc Matku Terezu, že chudobní sú [...]

minister financií, eduard heger

Heger vycestuje do Českej republiky, stretne sa so Zemanom i Babišom

13.04.2021 23:18

S českým premiérom budú spoločne rokovať o vzájomných bilaterálnych vzťahoch.

kalamita, sneh, Kosice, cesta, dopravna situacia

Polícia v Žilinskom kraji upozorňuje na sneženie na viacerých úsekoch

13.04.2021 22:59

Priechod Donovaly je uzavretý pre nákladnú dopravu s dĺžkou nad 10 metrov.

Ide o pravdu, Martin Slosiarik

Slosiarik v Ide o pravdu: Kto je tu premiér? Heger ustupuje Matovičovi

13.04.2021 21:00

Kauza okolo ruskej vakcíny Sputnik V sa politicky zneužíva. „Je otázkou času, kedy sa opäť rozhorí koaličný konflikt,“ povedal v relácii Ide o pravdu sociológ Martin Slosiarik.

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Putin na hraniciach Ukrajiny testuje Západ

13.04.2021 20:44

Je to príprava na novú, horúcu fázu vojny? Alebo najmasívnejším sústredením vojsk pri hraniciach Ukrajiny od anexie Krymu a od prepuknutia bojov v Donbase sleduje Kremeľ iné ciele?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 31957x
Priemerná čítanosť článkov: 3551x

Autor blogu

Kategórie