Založ si blog

Text Kočnerovej Threemy je na 100 % pravdivý!

Pravdivosti Kočnerovej Threemy nasvedčuje niekoľko skutočností. Tou najpresvedčivejšou je jej zakryptovanie a spôsob jej rozkryptovania.

Ako vieme, text Kočnerovej Threemy bol zakryptovaný. Tak dobre zakryptovaný, že Slovenská polícia ho nedokázala rozkryptovať. Vyšetrovatelia museli Kočnerov telefón poslať Interpolu a požiadať o pomoc. Nie je to nič čudné, lebo existuje veľa spôsobov kryptovania s rôznou silou a na odkryptovanie v nejakom rozumnom čase treba veľký výpočtový výkon. Na Slovensku asi nemáme na odkryptovanie Threemy ani odborníka ani výkonný počítač. Bolo by to aj zbytočné, stačí ak je pár odborníkov v centrále Interpolu a majú výkonný superpočítač, ktorý zakryptovaný  text dokáže rozumnom čase rozkryptovať.

Takže Kočnerov telefón prišiel na Interpol, tam si k nemu sadli odborníci na kryptografiu a pustili sa do práce. Vlastne ani tak nepracovali odborníci ako sa potil superpočítač. Nevieme ako mu to dlho trvalo – možno  minútu, možno potiahol niekoľko 24-hodinoviek, možno pár týždňov – ale  na konci svojho snaženia vyhodil niekoľko desiatok tisíc slov, ktorým ani on sám nerozumel : -) Tým slovám nerozumeli ani počítačoví odborníci, lebo boli napísané v im nezrozumiteľnom jazyku. Ten text bol totiž v slovenčine a pracovníci Interpolu, či už to boli Francúzi, Angličania, Švajčiari alebo ktokoľvek iný, veľmi pravdepodobne nerozumeli po slovensky. No nebolo ich úlohou aby rozumeli textu, ich úlohou bolo previesť kliky-háky-báky uložené kdesi v hĺbke telefónu na písmená latinskej abecedy. A to sa im podarilo. Je nemysliteľné, aby cudzí odborníci navyše nerozumejúci textu, na texte niečo falšovali, mazali, pridávali.

Teraz im už stačilo uvedený text predať ľuďom, ktorí ho budú vedieť čítať, tj. slovenským vyšetrovateľom. Predávanie textu sa určite protokolovalo, čiže minimálne 2x vytlačený text podpísaný tak pracovníkmi Interpolu ako aj preberajúcimi slovenskými vyšetrovateľmi. Text sa asi odovzdal aj na USB kľúči, by sa na Slovensku nemusel prácne prepisovať do PC.

Jedno je ale isté, originál rozkryptovaný text Kočnerovej Threemy je uložený v Interpole. Je to aj z toho dôvodu, aby sa prípadne dal skontrolovať nejaký x-tý prepis s originálom. A to je najmä dôvod, prečo si na Slovensku každý rozmyslí prípadné falšovanie Threemy. Ak by teda už zverejnené časti Threemy neboli pravdivé, polícia by mala zverejniť minimálne oznam, že ten a ten text zverejnený toho a toho dňa v novinách XYZ alebo na webovej stránke www.xyz.sk/…. je nepravdivý, alebo je v tejto časti pozmenení a pod. Ale zatiaľ nikto z polície alebo z prokuratúry zverejnené texty nespochybnil.

 

Že na Threeme bude niečo pravdy nasvedčovalo aj to, že ešte pred zverejneným častí z Threemy polícia odobrala mobily štátnej tajomníčke za Smer-SD JUDr. Jankovskej, sudcom JUDr. Sklenkovi, JUDr. Repákovi, JUDr. Hajtovej, JUDr. Maruniakovej, prokurátorovi Palovičovi, právničke Myjavcovej a asistentke poslanca Smeru-SD Lenártovej.

Dvaja sudcovia priznali komunikáciu s Kočnerom a asi nespochybňujú obsah svojej komunikácie lebo požiadali o prerušenie výkonu sudcu. Jedná sa o sudcu JUDr. Lindtnera a JUDr. Repákovú.

A nakoniec súd povolil čítanie Threemy počas pojednávania s Kočnerom. Takže súd tiež nepredpokladá, že text Threemy by bol falšovaný.

 

Veru koho by napadlo spochybňovať text Threemy, keď ho rozkryptovali v zahraničí v Interpole a jeho pravdivosť sa dá v Interpole i overiť.

Hurá, už nemusíme ísť voliť

26.02.2020

Za prvé: včera Národná rada odmietla Istambulský dohovor. Takže najdôležitejší problém Slovenska sme vyriešili a preto už nemusíme isť voliť. Za druhé: eSSetácky softvér má už aj tak spočítané výsledky, tak načo ísť voliť, bola by to čistá strata času.

Drahí maďarskí voliči, hlas Bugárovi je hlas Ficovi a slovenskej veľkoburžoázii

19.02.2020

Bugára pokladám za najinteligentnejšieho a zároveň najfalošnejšieho politika na Slovensku. Žiaľbohu jeho inteligencia je úplne nanič, dokonca je škodlivá, keďže je nepoužíva v prospech občanov ale najmä v prospech seba. Presne 30 rokov sa pretŕča v parlamente a takmer celú túto dobu dokázal voličov dokonale klamať o svojom charaktere, či skôr bezcharaktere. [...]

Ospravedlňujem sa za svoju sprostosť, za článok v ktorom píšem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku

17.02.2020

Vážení čitatelia a čitateľky blogov, veľmi sa vám ospravedlňujem za svoju sprostosť, za svoj predchádzajúci článok v ktorom písem, že s 10 000 Matovičami by sme sa mali ako vo Švajčiarsku. Pretože môj článok je nepravdiví. Ani keby sme mali 20 000 Matovičov nebudeme sa mať ako vo Švajčiarsku. Lebo na Slovensku platí, parafrázujúc Matku Terezu, že chudobní sú [...]

Interrupcie

Poľský ústavný súd podporil sprísnenie zákona o interrupciách

22.10.2020 17:41

Rozhodnutie súdu znamená zákaz umelého prerušenia tehotenstva v prípade zistenia, že ide o poškodený plod.

Ide o pravdu, Boris Kollár

Ide o pravdu s Borisom Kollárom: Nemocnice vydržia už len dva týždne

22.10.2020 17:30

Chystá sa čiastočné uzatvorenie krajiny, vláda chce zabrzdiť pandémiu. „Budeme prosiť, aby sa naši lekári vrátili zo zahraničia,“ povedal v relácii Ide o pravdu Boris Kollár.

Amy Coney Barrettová

Senátny výbor odsúhlasil nomináciu sudkyne Barrettovej na Najvyšší súd

22.10.2020 17:14

Na hlasovaní sa však nezúčastnil ani jeden demokratický senátor a výbor tak porušil zásadu, podľa ktorej by mali hlasovať aspoň dvaja členovia menšinovej strany.

sanitka,

Pri Hronskom Beňadiku sa zrazil kamión so sanitkou, zasahoval aj vrtuľník

22.10.2020 16:04

Pri nehode mal byť ťažko zranený vodič sanitky, do nemocnice ho musel transportovať vrtuľník.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 30839x
Priemerná čítanosť článkov: 3427x

Autor blogu

Kategórie